Inimesed


Kaur Talpsep

Volitatud Arhitekt VII / Partner
56 908 969 — kaur@kauss.ee

Lauri Eltermaa

Arhitekt / Sisearhitekt / Partner
50 17 847 — lauri@kauss.ee

Allan Pilter

Diplomeeritud Arhitekt VII / Sisearhitekt / Partner
52 57 818 — allan@kauss.ee

Eva Nõmm-Vaga

Volitatud Arhitekt VII 
eva@kauss.ee

Kristiina Aasvee

Volitatud arhitekt VII
kristiina@kauss.ee

Elise Roos

Sisearhitekt
elise@kauss.ee